بخش نشست های تخصصی سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی موسوم به کیش اینوکس ۲۰۲۱ آغاز شد.
کد خبر: ۱۰۱۲۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶ 30 November 2021

به گزارش تابناک جزیره، بخش نشست های تخصصی این رویداد همزمان با دومین روز از بخش نمایشگاهی آن با افق برگزاری ۲۰ نشست روز سه شنبه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش آغاز شد.
این رویدادها با حضور کارشناسان و مدیران بخش دولتی و خصوصی فعال در عرصه های بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی صبح روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می شود.
همایش های الگوی مطلوب حکمرانی اقتصادی، روش های نوین تامین مالی از طریق بازار سرمایه، نقش فین تک در توسعه بازار سرمایه، استراتژی سرمایه گذاری در راستای توانگری و توانمندی سهامداران و بودجه ۱۴۰۱ و روند بازارهای مالی از نشست های تخصصی این رویداد است.
بخش نمایشگاهی این رویداد نیز عصر دوشنبه با حضور سعید محمد مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری گشایش یافت.
این نمایشگاه متشکل از ۸۰ غرفه و در بخش های مختلف است که ۲۰۰ سازمان دولتی و شرکت سرمایه گذاری از امروز هشتم تا ۱۱ آذر در محل نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش آماده بازدید علاقه مندان است.
رویکردها و محورهای این رویداد برگرفته از مسائل روز اقتصادی کشور شامل الگوهای نوین مالی از بازار پول و سرمایه، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کشور و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بانک داری بین المللی، دیپلماسی اقتصادی توسعه تجارت با کشورهای منطقه، اقتصاد الکترونیک و تاسیس بورس بین‌الملل، اقتصاد مسکن، آینده پژوهی و چند محور دیگر است.
بازدیدکنندگان می توانند هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ برای بازدید از این نمایشگاه به محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش مراجعه کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار