آریا فخریه کاشان و سید امیرمحمد میر شفیعی شمشیر بازان جزیره کیش به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شدند.
کد خبر: ۱۰۱۱۱۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸ 23 November 2021

 

به گزارش تابناک جزیره، آریا فخریه کاشان و سید امیرمحمد میر شفیعی ۲ تن از ورزشکاران کیش به همراه ۶ ورزشکار از استان های یزد ، اردبیل ، مرکزی، خراسان جنوبی و همدان در اردوی تیم ملی شمشیر بازی در تهران حضور دارند.

اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، پنجم تا ۱۲ آذر ماه جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان در تهران برگزار می شود.

آریا فخریه کاشان شمشیر باز کیش در رقابت های انتخابی تیم ملی شمشیربازی نوجوانان در اسلحه اپه موفق به کسب مقام قهرمانی شده بود.

کیش ۴۳۹ هزار متر مربع فضای ورزشی دارد که سرانه ورزشی آن ۱۱ متر برای هر نفر بوده که ۱۱ برابر کل کشور و ۴ برابر میزان جهانی است‌.

هم اکنون ۴۰ هیات ورزشی در جزیره کیش فعال بوده که موسسه ورزش و تفریحات سالم این جزیره امسال برنامه‌های آموزشی، ارتقاء، اعزام، اردو و مسابقه مختلف را تدارک دیده است؛ در جزیره کیش حدود هفت هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده و ۶۷ مربی فعالیت دارند.

این جزیره از دیرباز تاکنون به دلیل موقعیت استراتژیک، زیبایی های بی نظیر و توسعه همه‌جانبه اقتصادی و گردشگری مقصد گردشگران و فعالان حوزه تجارت و اقتصاد بوده و همواره یکی از مطرح ترین مناطق آزاد کشور محسوب می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار