جزیره - اقتصادی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به هم افزایی ایجاد شده با بخش خصوصی تورگردان گفت: از این ظرفیت برای افزایش پروازها جهت رونق گردشگری در کیش بهره مند می‌شویم.
رویدادهای
با رونمایی از پوستر نمایشگاه های بین المللی "شهر پایدار" و " کیش اکسپو" ، منطقه آزاد کیش مهیای میزبانی از تجار وبازرگانان ملی و بین المللی می شود.
در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با بخشی از تمدن هزارساله ایران کهن آشنا کنیم.
وکلای ثبت شرکت دارای تحصیلات دانشگاهی و مدارک مجاز برای فعالیت در این حیطه هستند. این وکلا بر اساس چارچوب فرهنگی کشور ایران و آمریکا به فعالیت در زمینه‌های تجاری همچون ثبت شرکت می‌پردازند.
تصادفات کامیون ممکن است موجب ایجاد خسارات مالی، جانی و حتی مرگ شود. وکیل تصادفات کامیون ایرانی دعاوی تصادفات را هدایت می‌کند و برای دریافت دیه اقدامات قانونی را انجام می‌دهد. این وکلا بخش مهمی از جامعه حقوقی هستند که ابعاد گسترده تصادفات کامیون را بررسی می‌کنند و براساس نوع خسارات ایجاد شده، از حق موکل خود در دادگاه به دفاع می‌پردازند.
اگر به فکر عقد قراردادهای تجاری هستید، ولی از شرایط قانونی آن اطلاع ندارید؛ باید به وکیل تجارت بین‌الملل ایرانی مراجعه کنید. تجارت در سطح بین‌المللی قوانین مربوط به خود را دارد که در صورت عدم رعایت آن‌ها، احتمال ایجاد دعاوی تجاری افزایش پیدا می‌کند. وکلای تجارت در زمان معاملات تجاری جهانی، راهنمای قانونی موکلان خود هستند.
عبور از پیچیدگی‌های قانونی مربوط به امور ورشکستگی بر عهده وکیل ورشکستگی ایرانی است. این وکلا در زمان ایجاد دعاوی ورشکستگی یک شرکت یا کسب‌وکار تمام تخصص، دانش و تجربه خود را برای حل سریع مشکلات به‌کار می‌گیرند. رسیدگی به این دعاوی با یک وکیل حرفه‌ای و متخصص راحت‌تر انجام می‌شود.
برای‌این‌که از حقانیت خود در دادگاه دفاع کنید، باید با یک وکیل حرفه‌ای، مشاوره خصوصی انجام دهید. پرونده‌های جنایی بسیار پیچیده بدون کمک یک وکیل جنایی ماهر و متخصص به موفقیت نخواهند رسید. در این مقاله قصد داریم وظایف این وکلا، ویژگی‌ها، انواع وکلای جنایی و نکات مهم در زمان انتخاب آ‌ن‌ها را شرح دهیم.
معاملات ملک و املاک نیز مانند سایر معاملات، قوانین مربوط به خود را دارد. وکیل املاک ایرانی خارج از جز پردرآمدترین وکیل حقوقی است؛ زیرا ایرانیان با خرید و فروش ملک در خارج از کشور به‌راحتی سرمایه‌گذاری می‌کنند و قادر به دریافت اقامت دائم خود نیز هستند.
وکیل انحصار وراثت ایرانی کاملا با قوانین مربوط به ارث و میراث آشنایی دارد و تنها کسی است که می‌تواند به‌درستی شما را در این زمینه راهنمایی کند.