با هدف ارائه خدمات شایسته به ساکنان کیش، نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری برای جلوگیری از تخلفات اعلام و به شرکت های مربوطه ابلاغ شد.
کد خبر: ۱۱۲۴۸۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹ 05 September 2023

به گزارش تابناک جزیره و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، قیمت فروش آب تانکری به ازاء هرمتر مکعب و بدون احتساب ارزش افزوده ۲۶۲ هزار ریال، قیمت حمل هر متر مکعب بدون ارزش افزوده ۶۰۰ هزار ریال و قیمت آب به همراه حمل آن با اعمال ۹ درصد ارزش افزوده، ۹۴۰ هزار ریال اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، فروش آب تانکری به افراد حقیقی و شرکت‌های دارای پروانه بهره برداری معتبر از معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش مجاز خواهد بود و یا در صورت لزوم، لیست شرکت‌ها و افراد حقیقی مجاز به صورت کتبی به شرکت‌های تولید کننده ابلاغ می‌شود.

تمامی شرکت‌های حمل تانکری دارای مجوز از سازمان منطقه آزاد کیش، موظف به درج قیمت " ۹۴۰ هزار ریال برای هر متر مکعب" بر روی تانکر‌ها می‌باشند و شرکت‌ها باید قیمت فروش نقدی آب و حمل تانکری را به صورت شفاف در فاکتور فروش قید کنند

خرید و حمل آب به صورت شرایطی مجاز نبوده و تنها گزارش تخلفات خرید و فروش نقدی از طریق معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان قابل پیگیری است.

گفتنی است در صورت عدم رعایت نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری، با متخلفان مطابق ضوابط و مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

برچسب ها: کیش
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار