مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش: همکاری و همیاری کیشوندان با پلیس مردمی که حافظ جان و مال مردم است سبب تحقق یافتن پایداری امنیت در جامعه می شود
کد خبر: ۹۹۹۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲ 09 October 2021

 

به گزارش تابناک جزیره به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، صبح شنبه 17 مهر در مراسم صبحگاهی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش به مناسبت نکو داشت هفته نیروی انتظامی بر لزوم اهمیت تعامل میان پلیس و عموم مردم در جامعه اشاره داشت و گفت: پلیس جزیره تمام مشکلات را با سر پنجه تدبیر و با همراهی مردم، با کمترین هزینه حل و فصل می کند.

به گفته آهنگران همه ما موظف هستیم با تداوم چنین همراهی راه را برای هر گونه از هم گسیختگی نظم در جامعه مسدود کنیم.

آهنگران ضمن ابراز خرسندی از اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی ویژه کیش، تصریح کرد: نیروی انتظامی کیش به دنبال امنیت پایدار است، امنیت پایدار وقتی محقق می شود که مردم در امنیت مشارکت داشته باشند.

وی با نکو داشت هفته نیروی انتظامی و تبریک به تمام آفرینندگان نظم عمومی در جامعه، افزود: جزیره زیبای کیش می تواند الگوی مناسبی برای جایگاه و اهمیت نیروی انتظامی باشد.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که اگر کیش را جزیره امن می نامیم و بخش عظمی از زیبایی کیش به عنصر مهم امنیت مربوط می شود مرهون زحمات و تلاش شبانه روزی نیروهای غیور نیروی انتظامی و سایر ارگان های مرتبط جامعه اطلاعاتی و امنیتی و نیروهای نظامی است.

جعفر آهنگران تحقق یافتن امنیت جزیره با زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی را از اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی در این منطقه عنوان کرد و افزود: این اقدام مهم و ارزشمند در تمام نقاط این منطقه قابل مشاهده است.

آهنگران زحمات بنیان گذاران نظم و انظبات مثال زدنی کیش در حوزه های "فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، امنیتی، مبازه با قاچاق کالا، ارز و مخواد مخدر" را از وظایف گسترده نیروی انتظامی برشمرد و اظهار داشت: ایجاد امنیت اخلاقی جامعه با حضور فعالانه در بیابان های سوزان کویر، اقلیم سرد و استخوان سوز دامنه های البرز و زاکرس ادامه دارد.

وی از فعالان اقتصادی، نهادهای سرمایه گذاری و کار آفرینان که همیشه یار و مددکار نهادهای نیروهای انتظامی هستند خواست، سازمان منطقه آزاد کیش را در فراهم کردن امکانات و تجهیزات اعمال قانون و مقررات همراهی کنند.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش خاطر نشان کرد: سازمان همواره در کنار نیروهای انتظامی و سایر نهادهای اطلاعاتی، قضایی، نظامی و امنیتی خواهد ماند و از این که جزیره برخوردار از اوج همراهی، همگرایی و همبستگی در سطوح مختلف است قدردانی کرد.

گفتنی است در مراسم صبحگاهی فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از مسئولان محلی از فعالان حوزه سلامت به نمایندگی از کادر درمان و سلامت کیش تقدیر و 47 کیلوگرم مواد مخدر امحاء شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :