اردوی آماده سازی تیم ملی ترامپولین بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات جام جهانی روسیه از تاریخ 14 لغایت 25 شهریور ماه به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود، که از سوی فدراسیون ژیمناستیک ج.ا.ا محمد سعیدآبادی ورزشکار شایسته جزیره کیش به مربیگری ماهان باژرنگ به آخرین اردوی آماده سازی قبل از اعزام به روسیه دعوت شد.
کد خبر: ۷۷۷۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵ 03 September 2019

به گزارش تابناک کیش، اردوی آماده سازی تیم ملی ترامپولین بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات جام جهانی روسیه از تاریخ 14 لغایت 25 شهریور ماه به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود، که از سوی فدراسیون ژیمناستیک ج.ا.ا محمد سعیدآبادی ورزشکار شایسته جزیره کیش به مربیگری ماهان باژرنگ به آخرین اردوی آماده سازی قبل از اعزام به روسیه دعوت شد.
در این اردو محمد سعیدآبادی و محمدمهدی نجفی به سرمربیگری ناصر خضری و مربیگری ماهان باژرنگ به سرپرستی حسام الدین نواب حضور خواهند داشت.
شایان ذکر است در این مسابقات ورزشکاران برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو نیز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و محمد سعیدآبادی که تا کنون چندین مقام قهرمانی کشور و حضور در میادین جهانی  و بین المللی از جمله رقابتهای دانمارک و جمهوری چک و مقام پنجمی پیکارهای آسیایی فیلیپین را در کارنامه ورزشی خود دارد با شایستگی هر چه تمام در این رقابت مهم حضور خواهد داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین