کد خبر: ۷۷۰۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰ 08 August 2019

الکس استروی با اشاره به میزبانی نیروی دریایی ارتش از مسابقات نظامی بین المللی غواصی عمق در جزیره کیش گفت: آب های خلیج فارس به دلیل دما و شفافیت آب بهترین انتخاب برای میزبانی مسابقات غواصی عمق است.

سومین روز از مسابقات بین المللی غواصی عمق 2019 روسیه با حضور تمامی تیم های شرکت کننده پیگیری شد.

الکس استروی، مربی تیم روسیه با تاکید بر افزایش سطح کیفی مسابقات بین‌المللی غواصی عمق در ایران گفت: تیم های حاضر در این مسابقات از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند و همین موضوع موجب افزایش سطح رقابت تیم ها برای رسیدن به عنوان قهرمانی شده است.

مربی تیم نیروی دریایی روسیه با بیان اینکه تیمش قهرمانی در این دوره از مسابقات را دنبال می‌کند، یادآور شد: امیدوارم روسیه به عنوان قهرمانی دست یابد اما تیم های حاضر از جمله ایران و چین بسیار آماده هستند و برای قهرمانی تلاش می کنند.

وی همچنین با اشاره به انتخاب خوب ایران مبنی بر برگزاری رقابت ها در جزیره کیش و خلیج فارس گفت: از برگزاری بازی ها در جزیره کیش راضی هستیم. آب های خلیج فارس به دلیل دما و شفافیت مناسب، بهترین انتخاب برای میزبانی مسابقات غواصی عمق است.

استروی همچنین به اهمیت برگزاری این رقابت ها در ایران و روسیه اشاره کرد و افزود: سال گذشته و در هنگام بازگشت به روسیه از تهران، تصویری بزرگ از برگزاری مسابقات غواصی در تلویزیون ایران مشاهده کردم که موجب تعجب من شد و البته خیلی راضی بودم که رسانه ها تا این حد به این رقابت ها اهمیت داده اند.

در ادامه ویکتور هورابلوف، عضو تیم نیروی دریایی روسیه با رضایت از عملکردش در روز سوم این مسابقات گفت: از نتیجه کارمان راضی بودم اما همیشه می توانیم بهتر شویم.

عضو تیم نیروی دریایی روسیه خاطرنشان کرد: از شرایط میزبانی این مسابقات راضی هستم. از ایران به خاطر استقبال از ما و شرایط مناسب اقامت تیم ها سپاسگزار هستم. شرایط برگزاری مسابقات بسیار مطلوب و عالی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار