سرپرست فرودگاه بین‌المللی پیام گفت: اولین پرواز مسافری فرودگاه پیام کرج به مقصد کیش در روز سه‌شنبه بیست و پنجم دی‌ماه جاری انجام خواهد شد.
کد خبر: ۷۰۰۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵ 08 January 2019

نادر ثناگو مطلق در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده و پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت هواپیمایی کیش ایر اولین پرواز خود از کرج به کیش را در روز سه‌شنبه بیست و پنجم دی‌ماه جاری با یک فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ انجام خواهد داد.

وی افزود: این پرواز ازاین‌پس روزهای جمعه و سه‌شنبه به‌صورت منظم در این مسیر تردد خواهد کرد و مردم شریف استان البرز می‌توانند از این پرواز برای سفر به جزیره زیبای کیش بهره‌مند شوند.

سرپرست فرودگاه بین‌المللی پیام ضمن اشاره به تقاضای زیاد برای دایر شدن این پرواز، گفت: با عنایت به فصل سرما و کاهش مسافرت به مقاصد سردسیر، میزان تقاضای سفر به مناطق گرمسیر افزایش چشمگیری داشته و پیش‌بینی می‌شود استقبال خوبی از سوی مردم برای پروازهای این مسیر وجود داشته باشد.

ثناگومطلق بیان کرد: در تلاش هستیم تا با افزایش پروازهای در مسیر مشهد و کیش و با ایجاد مسیرهای پروازی جدید خدمات مطلوب‌تری را به مردم استان البرز ارائه کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار