مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛
عباس نوربخش در واکنش به یک خبر، شهر کیش را یک شهر کوچک دانست و گفت: این شهر مانند سایر شهرهای بزرگ مثل تهران یا شیراز نیست که شهرداری یک سازمان مهم و بزرگی باشد.
کد خبر: ۶۵۱۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹ 05 September 2018

به گزارش «تابناک کیش»؛ عباس نوربخش مشاور مدیرعامل و سرپرست حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش در گفت‌وگو با ایلنا، گفت: پس از معارفه محمد ابراهیم انصاری لاری به عنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش، تحولاتی در شرکت عمران،‌ آب و خدمات رخ داد و آقای محمدی به عنوان سرپرست این شرکت معرفی شد، سپس آقای انصاری لاری، در حکمی، علی عرب را به سمت سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش منصوب کرد.

وی با انتقاد از اینکه برخی آقای عرب را ژن خوب معرفی کرده‌اند،‌ عنوان کرد: معمولا در هر شرکت از بین معاونان، سرپرست را انتخاب می‌کنند،‌ عرب به عنوان‌ قدیمی‌ترین معاون که اشراف کامل به شهر کیش دارد، به عنوان ۳ ماه سرپرست شرکت عمران،‌ آب و خدمات معرفی شد.

وی ادامه داد: ‌عرب ابتدا به عنوان کارشناس ساده در این شرکت مشغول به کار شد، وی پس از طی مراحل اداری در مدت ۴ سال به سمت کارشناس مسئول،‌ مدیر پروژه و معاونت رسید، پیش از این نیز، وی عضویت در هیئت مدیره و معاون عمران و ترافیک شرکت عمران، آب و خدمات کیش را در کارنامه خود دارد، بنابراین وجود نسبت فامیلی همسر وی با رئیس جمهوری دلیلی بر انتخاب عرب نبوده است.

نوربخش، انتخاب عرب را یک انتخاب منطقی دانست و عنوان کرد: سایر معاونان به تازگی مشغول به کارشده‌اند و میزان آگاهی آنها از شرکت و شهر کیش بسیار کم است؛ بنابراین آنها نمی‌توانند گزینه مناسبی برای شهرداری باشند.

مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، این شهر را یک شهر کوچک با جمعیت ۳۵ هزار نفر دانست و گفت: شهر کیش مانند سایر شهرهای بزرگ مثل تهران یا شیراز نیست که شهرداری یک سازمان مهم و بزرگی باشد، بنابراین نباید رسانه ها جوسازی کنند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار