امیر امیریان کاظمی کارگردان عرصه فیلم کوتاه اعلام کرد اثری را با عنوان «جشن تولد» درباره موضوع جشن طلاق زوج ها می سازد.
کد خبر: ۶۰۳۵۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲ 10 May 2018

به گزارش تابناک : امیر امیریان کاظمی کارگردان عرصه فیلم کوتاه درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول نگارش ۲ فیلمنامه کوتاه هستم که فکر می کنم تا آخر امسال بتوانم یکی از آنها را بسازم البته هنوز نام قطعی برای آنها انتخاب نکرده ایم با این وجود عنوان یکی از آنها ممکن است «جشن تولد» باشد.

وی افزود: احتمال ساخت فیلم کوتاه «جشن تولد» بیشتر است این را هم باید بگویم که این فیلم کوتاه درباره زوجی است که از هم طلاق گرفته اند اما بعد از مدتی مجبور می شوند در کنار هم زندگی کنند. تمام فیلمبرداری این فیلم در تهران انجام می شود و یک فضای شهری دارد.

امیریان کاظمی بیان کرد: «جشن تولد» ممکن است رگه هایی از طنز داشته باشد چراکه ما درباره این موضوع هم مشورت کرده ایم این نکته را هم باید عنوان کنم که موضوع این فیلم موضوع روز جامعه است. در واقع با توجه به مطالبی که درباره جشن طلاق برخی از زوج ها در زمان جدایی شنیدم، این موضوع برایم دغدغه شد و تصمیم گرفتم چنین فیلمی را بسازم.

به گفته این کارگردان، به احتمال زیاد این فیلم ۱۰ دقیقه ای با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران ساخته شود.

وی در پایان درباره دیگر فیلمنامه اش توضیح داد: فیلمنامه دوم من درباره کودکی است که می خواهد روزه بگیرد و این فیلم هم در مدت زمان ۱۰ یا ۱۵ دقیقه تهیه می شود.

 

 

منبع : مهر 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار