سازندگان فیلم افتتاحیه هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن روز چهارشنبه مقابل عکاسان خبری قرار گرفتند.
کد خبر: ۶۰۳۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰ 09 May 2018

به گزارش تابناک : اصغر فرهادی کارگردان "همه می‌دانند" و بازیگران فیلم شامل پنه‌لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین یک روز بعد از اولین نمایش جهانی این فیلم در افتتاحیه جشنواره کن در مراسم فوتوکال شرکت کردند.

در خلاصه داستان تریلر روان‌شناختی "همه می‌دانند" آمده است: کارولینا (با بازی کروز) برای شرکت در عروسی خواهرش از آرژانتین به زادگاه خود، دهکده‌ای در اسپانیا بازمی‌گردد. او در این سفر دو فرزندش را نیز با خود آورده است، اما در میان این تجدید دیدار و ضیافت‌های لذت‌بخش، دختر بزرگ کارولینا ربوده می‌شود. در روزهای پرتنش پیش رو، تنش‌های خانوادگی اوج می‌گیرد و رازهای بسیار پنهان فاش می‌شود.

 

 

شرکت فوکِس فیچرز در ساعات پایانی سه‌شنبه و در اولین شب جشنواره کن، حق پخش فیلم اسپانیایی‌زبان "همه می‌دانند" را از آن خود کرد. فوکس فیچرز فیلم را در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، استرالیا، نیوزیلند، آفریقای جنوبی، هند، تعدادی از کشورهای آسیایی و خاورمیانه بجز ایران توزیع می‌کند. فوکس حق پخش این فیلم در اسپانیا را سال گذشته از آن خود کرد.

الکساندر ماله-گی از شرکت ممنتو فیلمز در پاریس، آلوارو لونگوریا از شرکت اسپانیایی مورنا فیلم و شرکت ایتالیایی لاکی رد به طور مشترک "همه می‌دانند" را تهیه کرده‌اند.

هفتاد و یکمین جشنواره فیلم کن 8 تا 19 مه (18 تا 29 اردیبهشت) برگزار می‌شود.

 

 

 

منبع : هنرآنلاین 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار