۲۳۹ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای، حمله اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را محکوم کردند.
کد خبر: ۵۹۰۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸ 15 April 2018

به گزارش تابناک : احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۳۹ تن از نمایندگان در محکومیت حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را قرائت کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آمریکا محور جهانی شرارت با همدستی انگلیس و فرانسه با حملات گسترده موشکی به کشور اسلامی سوریه در روز مبعث پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) اوج دشمنی و خصومت خود را نسبت به امت اسلامی به نمایش گذاشت.

آمریکایی‌ها که در طول ۷ سال گذشته در جنگ نیابتی و با بکارگیری ده‌ها هزار تروریست آموزش دیده در پایگاه نظامی کشور‌های همسایه سوریه و با استفاده از ظرفیت‌های گسترده هم پیمانان اروپایی و منطقه‌ای نتوانست ساختار سیاسی حاکم بر سوریه مبتنی بر آرای مردم سوریه را تغییر دهد و شکست سختی را متحمل شد امروز در آستانه حل سیاسی بحران سوریه و پیروزی مردم سوریه یک بار دیگر دست به آتش افروزی زد و با کمک انگلیس و فرانسه به سوریه حملات موشکی نمود. تأسف‌بارتر اینکه همداستانی و حمایت برخی از کشور‌های عربی و اسلامی است که از این جنایت استقبال نمودند و موجب از تنفر را در میان امت اسلامی به وجود آوردند.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن محکومیت شدید جنایت آمریکا، انگلیس و فرانسه حمایت قاطعانه خود را از سوریه به عنوان خط مقدم جبهه مقاومت اعلام می‌نماییم و مطمئنیم آمریکا همانند هفت سال گذشته در این هدف‌گذاری جدید شکست خواهد خورد و ملت و دولت سوریه با مقاومت تاریخی و ماندگار خود از این مصاف سخت سرافراز بیرون خواهد آمد و به امنیت پایدار خواهد رسید.

 

 

منبع : تسنیم 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار