عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، گفت: وعده‌های که آقای روحانی داده بودند در ۱۰۰تحقق پیدا نمی کند این موضوع را من ، شما و آقای رئیس جمهور می دانیم اما باید مثبت نگر باشیم.
کد خبر: ۵۳۲۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰ 02 December 2017
به گزارش تابناک : وی افزود: آقای روحانی به مسائل کشور از جمله مسائل اقتصادی، علمی و فرهنگی  اشراف کامل داشت و مسائل را خوب ترسیم کرد. 
 
دوستی با اشاره به این که در 100 روز گذشته کارهای اساسی صورت گرفته است،‌ گفت:  در خصوص جذب سرمایه خارجی،کار، اشتغال و تولید هنوز مشکلات فراوانی وجود دارد. 
 
 
 عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درمورد گزارش 100روزه دولت درباره اقتصاد مقاومتی، عنوان کرد: در مورد اقتصاد مقاومتی گزارش آقای رئیس جمهور قابل قبول بود اما نیاز به کار بیشتری دارد در حالی که فقط 4ماه از سال برای تحقق شعار مقام معظم رهبری وقت داریم لذا برای جا افتادن اقتصاد مقاومتی در کشور و حساسیت مردم نسبت به آن همت مسئولین را می طلبد. 
 
دوستی در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور تا به حال توانسته است به وعده های که در تبلیغات انتخاباتی داده است عمل کند، تصریح کرد: وعده‌های که آقای روحانی داده بودند در 100تحقق پیدا نمی کند این موضوع را من ، شما و آقای رئیس جمهور می دانیم اما باید مثبت نگر باشیم. 
 
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، عنوان کرد: دو نکته مهم و غیر قابل پیش بینی بود اما دولت کمک های خوبی را انجام داد که یکی صندوق های مالی و اعتباری و دومی بحث زلزله کرمانشاه، که دولت در آن‌ها به خوبی عمل کرده است.


منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: