مدافع پرسپولیس گفت: مشکلی با حضور در دربی نداریم ولی می‌خواهیم سوپرجام را برگزار کنیم و در ابتدای فصل یک جام به هواداران هدیه دهیم.
کد خبر: ۴۵۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳ 13 July 2017
به گزارش تابناک : حسین ماهینی ددر ارتباط با شرایط اردوی پرسپولیس اظهار داشت: سخت‌ترین تمرینات طى سال‌هاى اخیر را پشت سر گذاشته‌ام. فصل گذشته در اردوى اوکراین حاضر نبودم و در تهران تمرینات اختصاصى و طبق برنامه تمرین مى‌کردم. با این حال اعتقاد دارم این سخت‌ترین تمرین آماده‌سازى بود و امیدوارم با بهره‌مند شدن از آن بتوانیم فصل پرافتخارى را براى تیم، خودمان و هواداران رقم بزنیم. در این اردو باید بگویم مارکو واقعاً بى‌رحم شده و البته بازیکنان ما همه باتجربه هستند و مى‌دانیم در نهایت تمام این فشارها و سختى‌ها به سود ما خواهد بود.
وی در مورد تداخل زمانی دربی دوستانه با سوپرجام گفت: ما طبق برنامه قرار بود در دربى دوستانه حاضر شویم و مشکلى نیز با این مساله نداریم. اما بهم خوردن برنامه‌ها اکنون باعث شده تا سوپرجام و حضور ما در این مسابقه با مشکل مواجه شود. مطمئناً همه ما دوست داریم فصل را با یک افتخار بزرگ و کسب جام استارت بزنیم و این خواسته هواداران ما نیز هست.
مدافع پرسپولیس در پایان با اشاره به اینکه گفته می‌شود این تیم تمایلی به حضور در دربی ندارد گفت: همان‌طور که گفتم مشکلى با دیدار برابر استقلال نداریم و از آن استقبال هم مى‌کنیم اما این مساله نباید ما را از کسب جام در ابتداى فصل محروم کند و این خواسته قلبى همگى ماست که با جام و روحیه بالا در کنار هواداران‌مان فصل را شروع کنیم و امیدوارم مسوولان تصمیم گیرنده شرایط مناسبى در این زمینه بیاندیشند.
منبع : بانک ورزش
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار