عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه رشد آرای روحانی متوقف شده است، گفت: رئیسی از حمایت افکار عمومی بیشتری برخوردار است.
کد خبر: ۴۲۴۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲ 16 May 2017
به گزارش تابناک : به نقل از تسنیم جواد کریمی قدوسی درباره ارزیابی روند انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: براساس جمع‌بندی مشاهدات و ملاحظاتی که در سفر به ۵ استان کشور داشته، اطلاعاتی که از قبل به‌دست آورده بودم و مسائلی که برای این دوره از انتخابات از دیدگاه ولی امر مسلمین بسیار مهم بود، روند انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ تاکنون به لطف خدا همانگونه پیش رفته که مورد نظر جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری بوده است.
وی افزود: حضور حداکثری در حال شکل‌گیری و شور و نشاط بسیار خوبی به وجود آمده است. برآورد من این است که مشارکتی حداقل ۷۰ درصد به بالا بوقوع می‌پیوندند که برای این مقطع از انقلاب با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد، رقم بالایی است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره اینکه چه جریانی امروز مورد اقبال عمومی هستند، تصریح کرد: در این باره هم با توجه به مشاهدات عینی که در کف خیابان‌ها و ستادهای انتخاباتی در شهرها و استان‌های مختلف داشتم، جریان انقلابی نسبت به جریانی که در مقابل آنها هستند که ما آن را غربگرا می‌دانیم از وضعیت بسیار بهتری برخوردار هستند.
کریمی قدوسی ادامه داد: در این میان آقای رئیسی بیش از دیگران مورد توجه مردم است به‌طوری که ستاد ایشان در تمام شهرها و مراکز استان‌ها پهن شده و فعالیت ستادهای مردمی بسیار چشمگیر است.
وی با بیان اینکه قالیباف نیز با اقبال مردم روبه‌رو است، گفت: در همه این ستادها صحبت وحدت بین این دو نفر مطرح است و اینکه این اتفاق باید بدون حساسیت خاصی اتفاق بیفتد که برآورد ما هم این است که این وحدت وجود دارد.
 نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر در مرحله اول کار تمام شود اکنون آقای رئیسی از حمایت افکار عمومی بیشتری برخوردار است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون طبق جمع‌بندی نظرسنجی‌ها، جریان انقلاب و گزینه‌هایش حرف اول را می‌زنند و حدود یک هفته است که رشد آرای روحانی متوقف شده که بحث‌ها و روشنگری‌هایی که در مناظره‌ها مطرح شد نیز در رشد آرای آقای رئیسی و توقف رشد و حتی کاهش آرای عادی آقای روحانی تاثیر داشته است.
۲۰ میلیون تن زباله در سال نتیجه فرهنگ غلط و نبود مدیریت است

چالش های اقتصاد ایران در سال ۹۶

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: