با توجه به نزدیک شدن به روز سرنوشت ساز بیست و نهم اردیبهشت ماه و افزایش شور انتخابات ریاست جمهوری در کشور و به دنبال افتتاح ستادهای انتخاباتی در کیش، این جزیره مرجانی به طور رسمی وارد فضای تبلیغاتی پیش از انتخابات شد.
کد خبر: ۴۲۰۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱ 08 May 2017
به گزارش تابناک کیش؛ با بررسی های صورت گرفته در ماه گذشته، ستاد انتخاباتی استان هرمزگان از بین فعالان سیاسی و اقتصادی علاقه مند به مشارکت و همکاری در این زمینه، پس از یک اجماع کلی اعضای ستاد مرکزی جزیره کیش را تعیین کرد .

رحمان سادات نجفی از چهره های فعال اقتصادی جزیره به عنوان ریاست ستاد روحانی انتخاب شد؛ محسن روزبهانی به عنوان قائم مقام و داریوش خدامرادی به سمت رئیس شورای سیاست گذاری ستاد از سوی ابراهیم امینی پور رئیس ستاد استان هرمزگان منصوب شدند .
همچنین عبدالرحمن ارزانی، مصطفی ابراهیمی، رحیم فرهادی افشار، عبدالرحیم قاسم نژاد، شاهرخ ندیمی و خالد دریابر به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری و کوروش کشمیری به سمت دبیر شورا تعیین شدند . 

ساکنان جزیره مرجانی کیش همگام با مردم سراسر ایران اسلامی و با بصیرت و آگاهی با حضور در پای صندوق های رای نامزد اصلح خود را انتخاب می کنند و بار دیگر همدلی و همراهی خود را در یکی دیگر از عرصه های سرنوشت ساز کشور به منصه ظهور می گذارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار