سازمان منطقه آزاد کیش همراه با شرکت های بزرگ جهانی در نمایشگاه سیفت ۲۰۲۳ چین، دستاوردها، بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری و صادرات خود را ارائه می دهد.
کد خبر: ۱۱۲۵۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۸ 08 September 2023

به گزارش تابناک جزیره و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نمایشگاه بین‌المللی تجارت خدمات چین یکی از بزرگترین و جامع‌ترین نمایشگاه‌های حوزه تجارت خدمات در دنیا محسوب می‌شود که نقش فعال چین در همکاری با دیگر کشور‌ها به منظور ترویج تجارت خدمات و پیشبرد احیای اقتصادی جهان نیز را عنوان می‌کند.

بر اساس این گزارش، شرکت‌های بزرگ جهانی از سراسر دنیا برای حضور در این رویداد به رقابت پرداختند تا محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشته و از فرصت‌های تجاری پیش رو بهره‌برداری کنند از این رو منطقه آزاد کیش نیز با ارائه بسته‌ها و ظرفیت‌های خود در زمینه‌های سرمایه گذاری و صادرات در این رویداد بزرگ بین المللی شرکت کرده است.

همچنین، برگزاری این نمایشگاه اقدام مهمی برای دولت چین محسوب می‌شود تا در‌های خود برای حمایت قاطع از آزادسازی تجارت و جهانی شدن اقتصاد و گشودن فعالانه بازار چین به روی جهان را باز نگه دارد.

دولت چین قصد دارد تا با برگزاری این نمایشگاه با تمام کشورها، مناطق و سازمان‌های بین‌المللی همکاری و راه‌های جدیدی را برای کشور‌ها و مناطق دیگر جهت انجام تجارت، تقویت همکاری‌ها و ارتقاء رفاه مشترک در زمینه اقتصاد و تجارت جهانی فراهم کند.

گفتنی است، بیست و سومین رویداد تجارت و سرمایه‌گذاری چین (سیفیت ۲۰۲۳) به‌عنوان تنها رویداد تشویق سرمایه‌گذاری کشور چین برای تسهیل سرمایه‌گذاری‌های مشترک در دیگر کشور‌ها از ۱۷ تا ۲۰ شهریور در شهر شیامن کشور چین برگزار خواهد شد.

در این رویداد اقتصادی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و بستر‌های موجود مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در غرفه ۴۱۶C نمایشگاه شیامن، به سرمایه‌گذاران، صاحبان مشاغل و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

برچسب ها: جزیره کیش
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار