فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: ۶ دستگاه دوربین ویژه پایش تصویری در این جزیره به منظور ارتقای سطح ایمنی کیشوندان و مسافران فعال شد.
کد خبر: ۱۰۱۱۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷ 23 November 2021

 

سرهنگ علی اصغر جمالی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پایش تصویری یکی از مطالبات پلیس و از مصوبات شورای تامین در راستای ارتقای سطح امنیت پایدار و کنترل عبور و مرور در جزیره است.
وی اضافه کرد: پلیس راهور به نمایندگی از فرماندهی انتظامی جزیره در صدد است با پیگیری های مختلف تعداد این دوربین ها تا سه برابر از سوی دستگاه های متولی افزایش پیدا کند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش افزود: انتظار می رود با ایجاد پایش تصویری در جزیره کیش نه تنها شاهد کاهش محسوس تصادفات و تخلفات رانندگی باشیم بلکه بتوان با بهره برداری از این امکان امنیت پایدار را برای مقابله با برخی جرایم افزایش دهیم.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش یادآور شد: بر اساس افزایش روند دستگیری افراد سابقه دار، خرده فروشان موادمخدر و سارقان در سال جاری ، نیاز به راه اندازی سامانه پایش تصویری بویژه نصب دوربین های چهره خوان در ورودی های کیش و کنترل ترددها بیش از گذشته احساس می شود که در راستای نصب دوربین های چهره خوان نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.
سرهنگ جمالی گفت: تامین امنیت با مشارکت مردم با پلیس به خوبی محقق می شود اما تهیه زیرساخت های لازم از سوی متولیان امر ضروری است.
جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار